Склад
1 таблетка містить діючі речовини: тріфлурідін 15 мг і тіпіраціл 6,14 мг або тріфлурідін 20 мг і тіпіраціл 8,19 мг.
Допоміжні компоненти: лактоза, прежелатинізований крохмаль, стеаринова кислота, гіпромелоза, поліетиленгліколь, діоксид титану, заліза оксид і магнію стеарат.
Склад друкарської фарби: шелак, заліза оксид червоний, заліза оксид жовтий, титану діоксид, барвник FD & C синій № 2 алюмінієвий лак, карнаубський віск, тальк.
Форма випуску, опис
Випускається у формі таблеток, вкритих оболонкою.
Показання
Метастатичний колоректальний рак, стійкий до інших видів терапії (зокрема до хіміотерапії, що включає фторпіримідини, оксаліплатин, іринотекан; анти-VEGF-терапії або анти-EGFR терапії при дикому типі гена RAS).
Фармакологічна дія
Препарат являє собою комбінацію тімідінового аналога нуклеозиду тріфлурідіна і інгібітору фосфорілази тіпіраціла. Проникаючи в злоякісну клітину, тріфлурідін вбудовується в молекулу ДНК і перешкоджає її реплікації. Таким чином гальмується подальше зростання пухлини.
Тіпіраціл потенціює дію тріфлурідіна за рахунок того, що блокує бере участь в його метаболізмі фосфорилазу.
У проведених експериментах Лонсурф продемонстрував високу протипухлинну активність у мишей з ксенотрансплантантів людського колоректального раку, включаючи пухлини з мутантним геном KRAS.
Спосіб застосування Лонсурфа
Терапія проводиться 28-денними циклами. Препарат слід приймати з 1 по 5 і з 8 по 12 дні кожного циклу. Рекомендована початкова доза становить 35 мг / м² два рази на добу (вранці і ввечері, але не більше 80 мг одноразово). Розрахунок доз ведеться за кількістю тріфлурідіна.
Таблетки приймають внутрішньо протягом години після їжі. Не вживайте додаткову дозу, якщо пропустіть черговий прийом.
Побічні ефекти У число найбільш поширених (виникають більш ніж в 10% випадків) негативних реакцій входять:
- анемія,
- нейтропенія,
- тромбоцитопенія,
- втома,
- нудота,
- блювота,
- зниження апетиту,
- болі в животі,
- підвищення температури.
У 2-8% пацієнтів реєструються:
- випадання волосся,
- стоматит,
- урогенітальні інфекції,
- назофарингіт.
Особливі вказівки і запобіжні заходи
Лонсурф знижує число лімфоцитів в крові, можуть бути причиною виникнення інфекційних захворювань. Для попередження ускладнень до початку терапії і на 15 день прийому препарату вам необхідно здати загальний аналіз крові. Далі дослідження слід повторювати регулярно, виходячи з клінічних показань. При значному зниженні числа лімфоцитів ваш лікар зменшить дозу препарату або зупинить терапію.
Негайно зв'яжіться зі своїм онкологом при появі перших симптомів інфекції:
- лихоманки,
- озноб
- ломоти в тілі.
Заздалегідь надайте лікаря інформацію про ваших хронічних захворюваннях і всі препарати, які ви приймаєте.
Лонсурф може викликати ураження плода, тому в період терапії не слід планувати вагітність. Жінкам необхідно використовувати контрацептивні засоби протягом усього лікувального курсу, чоловікам - протягом курсу і ще протягом 3 місяців після його завершення.
Прийом Лонсурфа під час вагітності та лактації
Вагітні пацієнтки повинні бути попереджені про негативний вплив Лонсурфа на плід. Годуючим жінкам на період терапії рекомендується перевести дитину на штучне вигодовування.
Лікарська взаємодія
Взаємодія Лонсурфа з іншими лікарськими засобами не вивчалась.
Зберігання та транспортування
Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від +20 до + 25 ° С. Транспортувати при температурі не менше +15 і не вище + 30ºС.