Профілактика дефіциту йоду та ендемічного зоба (у випадках, коли надходження йоду в організм дорослої людини становить менше 150-200 мкг на добу).
Немовлятам та дітям до 12 років: 50-100 мкг йоду на добу.
Дітям віком від 12 років та дорослим: 100-200 мкг йоду на добу.
Період вагітності або годування груддю: 200 мкг йоду на добу.
Профілактика рецидиву зоба після хірургічного видалення або після завершення курсу лікування препаратами гормонів щитовидної залози.
Дітям та дорослим: 100-200 мкг йоду на добу.
Лікування еутиреоїдного зоба.
Немовлятам та дітям: 100-200 мкг йоду на добу.
Дорослим: 300-500 мкг йоду на добу.
Добову дозу препарату слід приймати за один прийом після їди, запиваючи великою кількістю рідини. Дітям до 3 років препарат можна давати у подрібненому вигляді з їжею, молоком, соком або водою. Якщо препарат призначений немовлятам, то його слід подрібнити і змішати з їжею.
Застосування препарату з профілактичною метою проводиться, як правило, протягом кількох місяців або років, а частіше – протягом усього життя. Для лікування зоба у новонароджених у більшості випадків достатньо 2-4 тижні, у дітей та дорослих, зазвичай потрібно 6-12 місяців або більше. Загалом питання про дозування та тривалість застосування препарату для профілактичних заходів або для лікування захворювань щитовидної залози вирішує лікар в індивідуальному порядку.