АФЛОКРЕМ забезпечує:
- захист від втрати вологи;
- тривале зволоження;
- відновлення ліпідного балансу.
АФЛОКРЕМ пом'якшує і заспокоює шкіру, заповнює брак ліпідів в епідермісі, надає відновлюючу дію, має захисні властивості.
Особливістю засобу є склад, спеціально розроблений для нанесення на шкіру дітей з дитячого віку, а також для використання на шкірі особливо чутливих місць у дорослих (в тому числі, шкіра обличчя і шиї).
Компоненти емоліента АФЛОКРЕМ при проникненні в епідерміс заміщають відсутні ліпіди шкіри і швидко відновлюють баланс зволоження, проникаючи до більш глибоких шарів шкіри, забезпечують довгостроковий водно-ліпідний баланс.
При регулярному використанні емоліента АФЛОКРЕМ відбуваються процеси активного відновлення водно-ліпідного балансу, еластичності і захисного шкірного бар'єру.
АФЛОКРЕМ є високоефективним засобом в комплексній терапії дерматитів і екзем. Може використовуватися в поєднанні з протизапальними топічними засобами (глюкокортикоїдними і іншими зовнішніми препаратами), як в період загострення, так і під час ремісії.
АФЛОКРЕМ зменшує потребу в кількості і частоті використання глюкокортикоїдних препаратів.
Показання до використання
Рекомендовано для догляду та відновлення сухої, схильної до запалення і особливо чутливої шкіри у дітей, а також ніжної шкіри обличчя та інших ніжних місць, в наступних випадках:
- підвищена чутливість і сухість шкіри, пов'язана з дерматологічними захворюваннями (атопічний дерматит, екзема, алергічний дерматит, пелюшковий дерматит та ін.);
- підвищена сухість і запалення шкіри, викликана різними причинами: сухе повітря приміщень, вплив холоду і вітру (пересихання), частий контакт з водою, контакт з хімічними, косметичними та миючими засобами та ін;
- в комплексній терапії дерматологічних захворювань в поєднанні з лікарськими препаратами (Афлодерм і ін.), а так само після скасування спеціалізованих протизапальних препаратів, в період доліковування, і як засіб основного догляду в період відсутності загострення;
- як засіб догляду за шкірою новонароджених.
Протипоказання
Не виявлені. Існує теоретична можливість індивідуальної непереносимості будь-якого з компонентів